Uitnodiging regiobijeenkomst Verpleegkundig Specialist / Physician Assistant

Vrijdag 23 januari 2026
Delen:
https://huisartseneemland.nl/over-ons/nieuws/uitnodiging-regiobijeenkomst-verpleegkundig-specialist-physician-assistant/

Na een succesvolle intervisiemiddag eind 2025 wordt er nu een regiobijeenkomst georganiseerd voor de VS/ PA in de regio Eemland. Dit keer met een inspirerende spreker!

Aliënde van Goor komt spreken en is Verpleegkundig Specialist en jurist gezondheidsrecht

Ze praat ons bij over verantwoordelijkheden, beslissingsbevoegdheid en juridische aspecten van taakherschikking.
Hoe kunnen we ons optimaal inzetten om goed samen te werken met de huisarts met als doel het leveren van de beste patiëntenzorg, veilige zorg voor de patiënt. Maar ook voor de VS/PA en een goede samenwerking tussen VS/PA en huisarts.

Nadat Aliënde ons hierover meer verteld heeft is er de mogelijkheid tot het stellen van je vragen zodat je er in de praktijk mee verder kan! Ook de huisarts die met een VS/PA werkt en meer wil weten over dit onderwerp is welkom.

Doel

  • Ervaringen delen
  • Successen en obstakels bespreken
  • Verder ontwikkelen als VS/ PA in de huisartsenzorg, individueel en als groep binnen HE
  • Meer kennis over taakherschikking en beslissingsbevoegdheid
  • Nog betere samenwerking met huisartsen

Info en aanmelden

  • Wanneer: maandag 13 april
  • Inloop: 15:00 – 16:00
  • Spreker: 16:00 – 17:00
  • Borrel: 17:00 – 18:00

Meld je aan bij Marijke Dijkema, leidinggevend PA op Huisartsenspoedpost Eemland. via mail op m.dijkema@huisartseneemland.nl of via teams .