Planning: nieuwe GLI-groepen

Meld hier je nieuwe GLI-groep aan:

Aanmelden

  • Startdatum: 23 april 2024

    • Groepsnummer: CooL 7A
    • Programma: CooL
    • Tijdstip: dinsdagavond van 19.30 - 21.00 uur
    • Locatie: Ruimtesonde 7, Amersfoort Nieuwland
    • Coach: Paulien Doornink

    Startdatum: 11 april 2024 (vol)

    • Groepsnummer: -
    • Programma: Slimmer
    • Tijdstip: 19.00 - 20.00 uur
    • Locatie: Fysio Sport en Training de Isselt, Friesestraat 111
    • Coach: Dietiste Sarah Klapwijk, Leefstijlcoach Sara Klapwijk, Fysiotherapeut Wietske Zijderveld (Eric de Boer)

    Startdatum: 5 juni 2024 

    • Groepsnummer: Vathorst Diëtheek - Fyzie 5
    • Programma: SLIMMER
    • Tijdstip: 17.00-18.00 uur
    • Locatie: Wervershoofstraat 367, Amersfoort
    • Coach: Judith Kroesbergen

    Startdatum: 14 oktober 2024 

    • Groepsnummer: GLI CooL 6
    • Programma: CooL
    • Tijdstip: 19.15 uur
    • Locatie: wijkcentrum ’t Middelpunt, Spinetpad 2, Amersfoort
    • Coach: Nancy de Vries
    • Startdatum: 5 september 2024

      • Groepsnummer: 14
      • Programma: GLI
      • Tijdstip: 17.30 uur
      • Locatie: de Schans 26, Woudenberg
      • Coach: Coach Fysiotherapeut: Esmée Groenhuis, Leefstijlcoach:
        Gerlinda van Es, Diëtist: Janine Zuiderduin
      • Startdatum: 30 oktober 2024

        • Groepsnummer: LCS OKT 2024 (1 of 2)
        • Programma: CooL
        • Tijdstip: woensdag 18.30 uur of 20.00 uur
        • Locatie: medisch centrum Omnis, Larikslaan 2
        • Coach: Nancy de Vries
        • Startdatum: 24 april 2024

          • Groepsnummer: 2
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 9.00 - 10.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lisette de Jong

          Startdatum: 16 mei 2024

          • Groepsnummer: 3
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 19.00 - 20.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lidewij Straal

          Startdatum: 23 mei 2024

          • Groepsnummer: 4
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 17.00 - 18.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Daphne Blankestijn

          Startdatum: 26 juni 2024

          • Groepsnummer: 5
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 9.00 - 10.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lisette de Jong

          Startdatum: 9 juli 2024

          • Groepsnummer: 6
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 19.00 - 20.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lidewij Straal

          Startdatum: 29 augustus 2024

          • Groepsnummer: 7
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 17.00 - 18.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Daphne Blankestijn

          Startdatum: 11 september 2024

          • Groepsnummer: 8
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 9.00 - 10.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lisette de Jong

          Startdatum: 24 september 2024

          • Groepsnummer: 9
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 19.00 - 20.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lidewij Straal

          Startdatum: 10 oktober 2024

          • Groepsnummer: 10
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 17.00 - 18.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Daphne Blankestijn

          Startdatum: 6 november 2024

          • Groepsnummer: 11
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 9.00 - 10.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lisette de Jong

          Startdatum: 19 november 2024

          • Groepsnummer: 12
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 19.00 - 20.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Lidewij Straal

          Startdatum: 28 november 2024

          • Groepsnummer: 13
          • Programma: CooL
          • Tijdstip: 17.00 - 18.30 uur
          • Locatie: Sportboulevard de Engh in Soest aan het Dalplein
          • Coach: Daphne Blankestijn
          • Startdatum: 13 mei 2024

            • Groepsnummer: 2
            • Programma: GLI Slimmer 18
            • Tijdstip: volgt nog
            • Locatie: Diverse locaties in Barneveld
            • Coach: Rebekka Kruijsbergen