Aanpassing voorwaarden CASPIR module 6
Het volgen van CASPIR Online (module 6) is één keer in de drie jaar verplicht voor je hercertificering.
Voorheen was het portfolio verplicht, maar dat hoeft niet meer. Daarnaast is er geen verplichting meer om de fysieke module te volgen en kan je ook kiezen uit een training on the job of het laten beoordelen van een portfolio.
Hercertificeren kan je nu als volgt doen:
- 1x module 6 online én 1x fysieke module 6 met inbreng van 1 casus
OF
- 1x module 6 online én 1x training on the job (in je eigen praktijk)
OF
- 1x module 6 online én 1x een heel portfolio aanleveren dat wordt beoordeeld door longfunctie-analist.
CASPIR online module 6 is nu beschikbaar
Het bevat dit jaar méér kennisclips dan ooit om je kennis op te frissen. Het is een digitale nascholing die je thuis achter de laptop of tablet kan volgen. Je kunt direct starten met deze digitale scholing, op een moment dat het jou uitkomt.
Je volgt de cursus, bestaande uit 12 casussen, in jouw digitale leeromgeving van CAHAG. Bij aanvang staan er al direct 10 casussen voor je klaar. De laatste twee volgen binnenkort.