4 maart: congres 'Geel en wit maakt goud'. Samen sterker in acute zorg

Dinsdag 20 januari 2026
Delen:
https://huisartseneemland.nl/over-ons/nieuws/4-maart-congres-geel-en-wit-maakt-goud-samen-sterker-in-acute-zorg/

Op 4 maart ontmoeten ambulancezorg, spoedeisende hulp (SEH), hartbewaking/eerste hart hulp (EHH/CCU), meldkamer ambulancezorg (MKA) en huisartsenposten (HAP) elkaar op het congres 'Geel en wit maakt goud'. Met sprekers die raken, workshops die deuren openen en volop ruimte om elkaar beter te leren begrijpen.

Wat kun je verwachten?

  • Plenaire sessies met inspirerende sprekers die de actualiteit en praktijk van de acute zorg raken.
  • Workshops waarin je actief aan de slag gaat met het begrijpen van elkaars werkwijze en het verbeteren van werkafspraken, zoals overdracht, triage en samenwerking op de werkvloer.
  • Ontmoeting en netwerk gedurende de hele dag, met volop ruimte om collega's uit andere disciplines beter te leren kennen en ervaringen uit te wisselen.
  • Een afsluitende borrel om de dag in een ontspannen sfeer af te ronden en gezellig bij te praten.

Meer weten of aanmelden?

Meld je aan