Aanvragen voor bloedafname bij patiënten thuis steeds drukker
Er zijn steeds meer aanvragen voor bloedafname bij patiënten thuis. Verzoek aan huisartsen is om er rekening mee te houden dat thuisprikken alleen voor patiënten is die niet naar een prikpost kunnen komen.
Er zijn 25 prikposten in de regio. Zie hiervoor ook de website. Daarnaast zijn er per dag maar beperkte mogelijkheden voor nuchtere aanvragen.
Aanvragen voor en na 15.00 uur
Vanaf heden kunnen aanvragen die vóór 15.00 uur via ZorgDomein binnenkomen in de prikronde van de volgende dag worden meegenomen. Aanvragen na 15.00 uur komen op de prikronde van een dag later of op een andere zelfgekozen datum.
Spoedaanvragen
Voor spoedaanvragen kun je contact opnemen met 033-8504919. Voor een afspraak op de volgende dag zijn wij tot 16.30 uur bereikbaar voor spoedaanvragen. Een afspraak op dezelfde dag kan tot uiterlijk 10.00 uur worden aangevraagd, mits de prikster nog beschikbaar is in de desbetreffende plaats.