Meet & Greet geïnteresseerden huisartsenzorg een succes
Donderdag 17 september 2026
Op 9 september 2026 organiseerde Huisartsen Eemland een meet & greet voor kandidaten met interesse voor het werken binnen de huisartsen(spoed)zorg. We mochten ruim 20 enthousiaste kandidaten ontvangen en te woord staan.
Er was interesse voor een diversiteit aan functies, zoals doktersassistent, POH-S, POH-GGZ of het werken op de HAP. Er zijn veel mooie gesprekken gevoerd en mensen zijn nog enthousiaster gemaakt voor het werken in de huisartsenzorg.
Vanuit Huisartsen Eemland bekijken we de komende periode hoe we kandidaten koppelen aan huisartspraktijken
Zo kunnen zij zich verder oriënteren en/of solliciteren. Veel kandidaten hebben behoefte aan een meeloopmoment in een huisartsenpraktijk. Staat jouw praktijk open om een kandidaat mee te laten lopen, laat het ons dan weten. Daarnaast plaatsen wij vacatures vanuit praktijken op de huisartseneemland.nl. Staan jouw vacatures er nog niet tussen? Stuur deze dan naar ons toe zodat geïnteresseerden een goed overzicht krijgen van de baankansen in onze regio.
Contact
Tessa van Son, programmacoordinator Arbeidsmarkt, mail: service_praktijkmanagement@huisartseneemland.nl